Loading…

Nxehen temperaturat: Vajza që po çmend turistët e huaj në Ksamil

  • 13/06/2019 | 14:00

Nxehen temperaturat: Vajza që po çmend turistët e huaj në Ksamil

Ksamili duket se është njëri ndër destinacionet me të preferuara të turistëve si shqiptarë po ashtu edhe të huaj, shkruan Gazeta Metro.


Në Ksamil, po qëndron turistë nga Anglia, Rusia, Ukraina, Rumania dhe shume vende të tjera të botës.

Sigurisht për të ndezur akoma më shumë temperaturat po përkujdesen edhe turistet në plazhin e ‘Stela’ në Ksamil.

Në disa foto të realizuar më poshtë, ju mund të shihni momente nga atmosfera në plazhin e Ksamilit./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë