Loading…

Nxehet Haradinaj kur pyetet se a e ka ftuar Isa Mustafa në takim: Jam nxanë, kam shumë punë

  • 19/08/2019 | 13:45

Nxehet Haradinaj kur pyetet se a e ka ftuar Isa Mustafa në takim: Jam nxanë, kam shumë punë

Kryetari i AAK’së Ramush Haradinaj, duket se është nervozuar pasi është pyetur nga gazetarët se a e ka ftuar në takim kreu i LDK’së, Isa Mustafa, shkruan Gazeta Metro.

Haradinaj është pyetur nga gazetarët nëse e ka ftuar në takim kreu i LDK’së, Isa Mustafa e që Haradinaj u përgjigj se ka shumë punë.

“Jam i nxanë me detyra me do punë plot, nuk kam gja kundër me taku cdokënd, por megjithatë duhet me i kry këto punë që i kryej”, ka thënë Haradinaj.

Kujtojmë se Haradinaj dha lajmin se kanë arritur koalicion me PSD’në dhe këto do ta zyrtarizojnë pas orës 15:00./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë