Loading…

Nxehet në espresso Bekë Berisha: Eskalon dhe shanë rëndë gazetarin kosovar

  • 28/02/2020 | 22:40

Nxehet në espresso Bekë Berisha: Eskalon dhe shanë rëndë gazetarin kosovar

Taksen s’bA me hjeke’, ishte mbishkrimi në një status nga gazetari, Labinot Balaj që zgjoi reagimin e deputetit të AAK-së, Bekë Berisha.


Balaj, në ‘’Facebook’’, kishte shpërndarë një lajm ku thuhej se bashkëshortja e deputetit, Besa Shatri-Berisha mbante edhe katër pozita të tjera, përveç pozitës së kryesueses së Telekomit.

Balaj thotë se idea e postimit ka qenë që të shfaqë se si AAK përmes patriotizmit sipas tij ‘’të rrejshëm’’ mundohen t’i justifikojnë keqpërdorimet gjatë kohës sa ishin në qeverisje.

‘Përmes patriotizmit të rrejshëm po tentojnë me i justifiku keqpërdorimet që ia kanë bërë pasurisë publike’, sqaron Balaj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit Berisha, i cili e ka telefonuar Balajn e më pas edhe e ka sharë në bisedë në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë