Loading…

Nxehet situata mes panelistëve në një studio në Shqipëri, njëri i hedh ujë tjetrit, pastaj nisin sharjet

  • 13/02/2024 | 09:02

Nxehet situata mes panelistëve në një studio në Shqipëri, njëri i hedh ujë tjetrit, pastaj nisin sharjet

Debate të forta kanë shpërthyer mes polemistit Laert Vasili dhe sekretarit të Omonias, Marin Suli gjatë një interviste televizive ku po diskutohej për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi dhe çështjen e Fredi Belerit.


I ftuar në emisionin “360 gradë” në ABC News sekretarit OMONIA-s, iu drejtua Vasilit me fjalët ‘moj motër ule zëri”, kaq ka mjaftuar që ky i fundit të ngrihet dhe t’i hedhë ujë Sulit, i cili më pas ka braktisur studion.

Debati mes polemistit Vasili dhe Marin Sulit:

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia

Marin Suli: O laro pazari

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë