Loading…

Nxënësit festojnë fundin e vitit shkollor me foto nudo (Foto)

  • 03/01/2017 | 12:01

Nxënësit festojnë fundin e vitit shkollor me foto nudo (Foto)

Një klasë në Francë ka festuar fundvitin në në një menyrë mjaftë interesante dhe të pazakontë, që pastaj është shoqëruar me shumë polemika, transmeton gazetametro.net.

Klasa festuan përfundimin e vitit në gjimnazin e drejtimit të shkencës dhe teknologjisë ‘STD2A’, duke krijuar një fotografi të paharrueshme.

Klasa e ashquajtur ‘STD2A’ ishin në përfundim të vitit kur e bënë këtë fotografi mjaft të çuditshme. Më pas fotografia u përhapë me shpejtësi të madhe në rrjetin social facebook. Të  gjithë nxënësit ishin të moshave 17 dhe 18 vjeç.

Shfaqja lakuriq e pjesshëm e këtyrë nxënësve së bashku me mësuesin e tyre ka shkaktuar disa polemika, por kishte edhe të atillë që i përkrahnin.

Fotografia gjithashtu ka rrjedhur edhe në faqet lokale dhe të tjera të lajmeve franceze, por është bërë apel që të fshihet./gazetametro.net

14731218-1146397202088665-3310034919020465731-n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë