Loading…

Nxënësit kapen duke vjedhur 19 ditarë në një shkollë të Prishtinës

  • 15/05/2017 | 11:50

Nxënësit kapen duke vjedhur 19 ditarë në një shkollë të Prishtinës

Në shkollën Fillore në Besi të Prishtinës nxënësit tentuan të vjedhin ditarët shkollorë.


Policia ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj (të mitur), pasi të njëjtit janë zënë në flagrancë duke vjedhur 19 ditarë shkollorë nga objekti i shkollës.

Në lidhje me rastin në arrati gjendet edhe një i dyshuar tjetër.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje, kurse i dyshuari i dytë është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar si vjedhje e rendë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë