Loading…

‘O kuku çka i boni vetit’: Gecaj i LDK’së godet Vjosa Osmanin pas publikimit të përgjimeve rreth saj

  • 19/01/2021 | 18:05

‘O kuku çka i boni vetit’: Gecaj i LDK’së godet Vjosa Osmanin pas publikimit të përgjimeve rreth saj

Bajram Gecaj i LDK’së, ka reaguar pasi është publikuar një përgjim i Arbërie Nagavcit nga VV, duke biseduar me një person anonim për media, rrethë votave  të Vjosa Osmanit dhe llogaritjeve te tyre për VV’në, shkruan Gazeta Metro.  


Gecaj në regimin e tij ka shkuar, se Vjosa Osmani ka shkuar në një parti ku llogaritët vetëm numër.

“O kuku çka i boni vetit” … nga partia e cila e nderoi dhe e privilegjoi, në kotillën ku konsiderohet hiq tjetër pos numër!

Postimi i plotë:

“O kuku çka i boni vetit” … nga partia e cila e nderoi dhe e privilegjoi, në kotillën ku konsiderohet hiq tjetër pos numër!
Arbërie Nagavci: Këta tjerët mujnë me e marrë përgjegjësinë, mujnë me marrë votë të OJQ-ve për shembull, të qytetarëve. Vjosa merr vet,…prej nesh. Kush vjen me ne, krejt marrin vota../gazetametro.net

“O kuku çka i boni vetit” … nga partia e cila e nderoi dhe e privilegjoi, në kotillën ku konsiderohet hiq tjetër pos…

Posted by Bajram Gecaj on Tuesday, January 19, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë