Loading…

Obama dhe dashuria e tij ndaj fëmijëve (Video)

  • 25/11/2016 | 14:47

Obama dhe dashuria e tij ndaj fëmijëve (Video)

Nuk ka gjë më të mirë se sa kur Presidenti në largim Barack Obama shoqërohet me fëmijet.

Elle Magazine ka publikuar një video në Facebook ku shihet qartë se si Obama kënaqet nën pranin e fëmijëve, transmeton gazetametro.net

Presidenti në largim jo rrall herë ka shfaqur simpatin që ka ndaj fëmijëve, dhe siç duket atij i kthehet në të njejtën mënyrë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë