Loading…

Obiliq, djali rrah nënën dhe sulmon policët

  • 30/01/2017 | 14:33

Obiliq, djali rrah nënën dhe sulmon policët

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin e përkatësisë serbe pasi që e ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Obiliq mbrëmë pas mesnate derisa viktima ka pësuar lëndime trupore, transmeton gazetametro.net.

Gjatë arrestimit i dyshuari ka rezistuar dhe i njëjti ka sulmuar edhe zyrtarët policorë, njofton Policia e Kosovës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë