Loading…

O’Connell se harron Kosovën: Shikoni çfarë bëri mbrëmë në stadiumin St Mary’s

  • 11/09/2019 | 11:15

O’Connell se harron Kosovën: Shikoni çfarë bëri mbrëmë në stadiumin St Mary’s

Ish-ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell, e ka bërë një gjest të veçantë në prag të ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë. Ai ka veshur një fanellë që përfaqëson të dy shtetet, shkruan Gazeta Metro.


Përkundër faktit se ai nuk është më ambasador në Kosovë, ai nuk mundi të bëjë tifo vetëm për Anglinë.

Kështu që O’Connell vendosi ta veshë një fanellë që përfaqësonte të dyja shtetet./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë