Loading…

Odaloviq: Me Thaçin e Haradinajn, nuk normalizohen raportet Kosovë – Serbi

  • 14/01/2017 | 10:20

Odaloviq:  Me Thaçin e Haradinajn, nuk normalizohen raportet Kosovë – Serbi

Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Punëve të Jashtme Veljko Odaloviq, tha sot se është e rëndësishme që komuniteti ndërkombëtar të bëjë një seksion të caktuar dhe devijim nga njerëz si Ramush Haradinaj dhe Hashim Thaçi, përcjellë gazetametro.net.

Ai shtoi se derisa në institucionet e Kosovës janë të ulur njerëz si ata (Thaçi, Haradinaj), nuk ka të ardhme për shoqërinë e Kosovës, nuk ka përparim në dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë