Loading…

Ofron 3 mijë dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë

  • 16/11/2019 | 23:03

Ofron 3 mijë dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme, transmeton Gazeta Metro.


Americanmarijuana.org po kërkon një person që ta paguajnë me 3000 dollarë në muaj që të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e drogës gjysmë-të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç 3000 dollarëve rrogë, do të fitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit. Dhe si pjesë e punës do të testojnë prodhime të ndryshme kanabisi, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë