Loading…

‘Ohohohoh’: Komenti i veçantë i Mirlind Dakut për fitoren historike të Ballkanit

  • 06/10/2022 | 21:32

‘Ohohohoh’: Komenti i veçantë i Mirlind Dakut për fitoren historike të Ballkanit

Ballkani shënoi fitore me rezultat 3-4 sonte në Turqi përballë Sivasspor në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Conference League. Pas kësaj ka reaguar edhe ish-sulmuesi, Mirlind Daku, transmeton Gazeta Metro.


Ai në postimin e klubit në Facebook për këtë triumf historik, shihet se ka qenë tejet i ngazëllyer ku ka pasur një koment të veçantë.

Mirlind Daku me Ballkanin kishte mbyllur edicionin 2020/2021 si golashënuesi më i spikatur i Superligës së Kosovës me 31 gola.

Ai tani është pjesë e skuadrës së Muras, me të cilën po tregon paraqitje të shkëlqyeshme dhe momentalisht është golashënuesi më i mirë në Superligën e Sllovenisë me shtatë gola./gazetametro.net

Fitorja historike e Ballkanit në Turqi, këto janë notat e lojtarëve

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
market[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë