Loading…

Olta Gixhari kapet me komentuesit pasi i komentuan kur e panë djalin pa çorape

  • 07/04/2021 | 16:45

Olta Gixhari kapet me komentuesit pasi i komentuan kur e panë djalin pa çorape

Olta Gixhari po shijon plotësisht mëmësinë e re. Ajo dhe Amar tashmë janë të pandarë edhe këtë na i dëshmon nga rrjetet sociale. Megjithatë duket se ka nga ata fansa që nuk lënë pa e ngacmuar aktoren për detaje që kanë të bëjnë me djalin e saj.


Mes shumë komentesh të bukura dhe mijëra pëlqimesh, një nga komentueset ka shprehur shqetësimi për shëndetin e vogëlushit pasi ai shfaqet këmbëzbathur në foto. Jo vetëm kaq por komentuesja ka guxuar dhe ta ofendoi aktoren.

“Idjote pa çorape bebi në këtë të ftohtë”, i shkruan ndjekësja, së cilës aktorja e njohur i është kundërpërgjigjur pa ia përtuar: “Shkruhet idiote se dua që të jesh e saktë”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë