Loading…

Olta Gixhari ua mbyll gojën të gjithëve: Nuk e kam zbuluar gjinin e bebit

  • 22/05/2020 | 20:38

Olta Gixhari ua mbyll gojën të gjithëve: Nuk e kam zbuluar gjinin e bebit

Kohëve të fundit është njoftuar se aktorja e njohur, Olta Gixhari, është në pritje të fëmijës së parë.


Një gjë e tillë u bë e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ajo pozoi së bashku me të dashurin e saj dhe në përshkimin e fotografisë kishte shkruar: “Mami dhe babi”.

Një përshkrim i tillë ka lënë të nënkuptohet se dyshja tashmë janë duke pritur të bëhen prindër.

Shtatzënia e saj u përfol në masë të madhe nga mediat rozë, duke predikuar edhe gjininë e foshnjës së saj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Olta ka bërë të ditur se as vet ajo nuk e ka zbuluar gjininë e fëmijës.

“Më falni, por unë nuk e kam zbuluar gjininë e bebit. Faleminderit”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Olta përndryshe është duke u izoluar së bashku me të dashurin e saj në Spanjë, ku shpesh ndan imazhe me të, por pa e zbuluar identitetin e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë