Loading…

Olta-Kristit: Mua më thoje je xheloze, ja në çfarë pike arrite – Armaldo i jep dorën Luizit për lojën e tij

  • 16/03/2023 | 08:59

Olta-Kristit: Mua më thoje je xheloze, ja në çfarë pike arrite – Armaldo i jep dorën Luizit për lojën e tij

Olta i tha Kristit se ndodhet në këtë fazë, për shkak se ai u lidh me Keisin dhe doli komplet nga rruga e garës.


Ajo tha se kur ai u afrua me Keisin, i thonte Oltën se ajo ishte xheloze, por sipas saj, ajo thjesht i ka thënë që do shkonte në këtë pikë ku është tani.

Kristi u shpreh se ai ka kaluar shumë mirë me Keisin dhe se ajo ishte zgjedhja e tij. Olta tha se edhe ajo dhe Maestro i kanë thënë Kristit se duke qëndruar vetëm me Keisin do të rrezikojë finale dhe sipas saj, ashtu ndodhi. Ai doli nga gara.

Nga ana tjetër, Armaldo i dha dorën Luizit për mënyrën se si ai e bëri lojën. Ai ia bëri Luizit hallall veprimin për dërgimin e tij dhe Kristit në nominim.

Kujtojmë se këtë javë, Luizi, Kristi dhe Armaldo janë në nominim.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë