Loading…

Olta shpërthen në lot: Nuk e di a dua të vazhdoj më

  • 01/02/2023 | 14:08

Olta shpërthen në lot: Nuk e di a dua të vazhdoj më

Ditën nuk e ka nisur edhe mirë Olta Gixhari.


Mëngjesin e sotëm ajo e ka nisur e përlotur.

Olta është shprehur se të gjithë e shfrytëzuan rastin që ajo të del keq.

Madje ajo u ka thënë atyre me zë të ulët se ia dolën ta nxjerrin atë nga vetja.

Madje ajo u ka thënë disa banorëve se nuk e di a dëshiron të vazhdoj lojën më.

Qysh nga hyrja e saj në këtë format, Olta sot si rrallëherë është parë e “dërrmuar”./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë