Loading…

Oltës nuk i del inati me Luizin edhe jashtë shtëpisë së ‘BBVA’: Ja lashë vetë fitoren

  • 01/04/2023 | 23:22

Oltës nuk i del inati me Luizin edhe jashtë shtëpisë së ‘BBVA’: Ja lashë vetë fitoren

Olta Gixhari ka lënë mbrëmjen e sotme gaën brenda shtëpisë së BBV Albania.


Pas daljes Olta i kërkoi ndjesë publikut por edhe banorëve, duke theksuar se ajo që ndodhi brenda të mbetet aty, dhe të gjithë bashkë të nisin një njohe të re “pa mure.

“Unë doja ti kërkoja ndjesë kujtdo aty që kam lënduar pa ose me dashje. Dua t’i ftoj të gjithë tani që dolëm jashtë të nismim një njohje të re pa mure që na rrethojnë”, tha Olta.

Ndërkohë e pyetur nga Arbër Hajdari se kush do ta fitojë Big Brotherin, Olta duke qeshur tha se ajo tashmë dihet, duke nënkuptuar Luizin.

Arbri: Kush e fiton Big Brotherin?

Olta: Ajo dihet tashmë. Ja kam lënë vetë. Do ta përndjek gjatë gjithë jetës do e marr gjithmonë në telefon e do t’i them, ta lashë unë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë