Loading…

Olti Curri tregon arsyen pse Einxhel Shkira u zgjodh e preferuar e publikut

  • 26/01/2022 | 12:21

Olti Curri tregon arsyen pse Einxhel Shkira u zgjodh e preferuar e publikut

Olti Curri ka dhënë një mendim për Einxhel Shkirën.


Kjo për faktin se ajo mbrëmë u zgjedh njëra nga banoret e preferuara të shtëpisë. Ndërkohë, opinionisti shqiptar u shpreh se përzgjedhja e saj si e preferuar ka një arsye.

Olti Curri tha se produksioni ka dëshiruar ta dërgoi në nominim për tu eliminuar javën tjetër.

“Einxhel u shpall e preferuar sepse produksioni nuk e do ne finale dhe duke e nxjerre si me te dashuren nga publiku ndezin xhelozi tek banoret (e forte) qe do punojne ne heshtje qe ta nominojne javen qe vjen”, shkroi ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë