Loading…
“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?
  • 13/03/2018 | 23:11

“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?

Pakënaqësitë që patën me labelin, i cili i bëri të famshëm vëllezërit Mozzik dhe Getinjo, bënë që kjo dyshe të largohet dhe kështu të nisë një “luftë” mes tyre, fundin e së cilës nuk e dinë as vet protagonistët.


Me akuza, denoncime e seanca gjyqësore, ishin ditët për vëllezërit dhe menaxherët e “On Records”, duke bërë që gjithçka që ishte ndërtuar deri më tani mes tyre të kthehej përmbys.

Por, Shpresa Berisha–Rexhepi, avokate e reperëve, ka kërkuar shtyrjen e seancës për shkak se konsideron se “On Records” ka falsifikuar kontratën dhe origjinali duhet të shqyrtohet nga Gjykata.

Më shumë shikoni videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë