Loading…

Operohet kapiteni i Liverpool, ja sa do mungojë

  • 26/02/2021 | 11:44

Operohet kapiteni i Liverpool, ja sa do mungojë

Teksa Liverpool po kalon një periudhe të vështirë me shumë lëndime, 6 ndeshje pa fitore dhe 4 humbje radhazi, Kloop ka mbetur edhe pa shërbimet e kapitenit.

Jordan Handerson ka pësuar një lëndim në derbin e së shtunës kundër Evertonit në te cilin humbi 2-0. Handerson u detyrua të largohej nga fusha në minutën e 30, teksa i është nënshtruar një operacioni ne ije.

Ndërhyrja është kryer me sukses dhe 30 vjeçari i “The Reds” pritet të jetë jashtë fushave për një periudhe prej 6-8 javësh.

Kujtojmë se Liverpool do të përballet me Sheffield United të dielën në mbrëmje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë