Loading…

Orari i ndeshjeve të javës së parë në Superligë: Tri ndeshje të shtunën, tri tjera të dielën

  • 13/08/2019 | 14:11

Orari i ndeshjeve të javës së parë në Superligë: Tri ndeshje të shtunën, tri tjera të dielën

Këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri i garave në IPKO Superligën e Kosovës dhe tashmë është caktuar termini i ndeshjeve të javës së parë.


Tri ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri të tjera të dielën. Kampioni në fuqi, Feronikeli takohet me Drenicën, teksa ndeshjet tjera të shtunën zhvillohen mes Flamurtarit e Prishtinës dhe Llapit e Vushtrrisë.

Kurse, te dielën takohen Drita – Ferizaj, Trepça ’89 – Gjilani dhe Dukagjini – Ballkani.

Orari i ndeshjeve
E shtunë, 17 gusht, në orën 17:00
Feronikeli-Drenica
Flamurtari-Prishtina
Llapi-Vushtrria

E diel, 18 gusht, në orën 17:00
Drita-Ferizaj
Trepça’89-Gjilani
Dukagjini-Ballkani

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 13/12/2019 | 16:15
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë