Loading…

Organizata joqeveritare serbe: Kosova kurrë nuk ka qenë zemra e Serbisë

  • 04/04/2017 | 18:05

Organizata joqeveritare serbe: Kosova kurrë nuk ka qenë zemra e Serbisë

Në një njoftim për shtyp, organizata joqeveritare serbe “Spisak nesvrstanih” (Lista e të painkuadruarve) thuhet se Kosova kurrë nuk ka qenë zemra e Serbisë, por një mashtrim i masës së manipuluar, raporton pressonline.rs.

“Kosova kurrë nuk ka qenë zemër e Serbisë, por kjo ishte veç një mashtrim i makinerisë propagandistike”, thuhet në njoftimin e kësaj organizate jo qeveritare./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë