Loading…

Orinda Huta kthehet në super formë vetëm dy muaj pas lindjes

  • 01/10/2021 | 17:09

Orinda Huta kthehet në super formë vetëm dy muaj pas lindjes

Pritja e ëmbël Orindës dhe Turjanit iu shpërblye me ardhjen në jetë ta vajzës së tyre Atarës.


Orinda dhe Turi nuk po veprojnë si disa çifte të showbizit duke mos zbuluar portretin e vajzës, përkundrazi ata shpesh postojnë foto të Atarës për të cilën janë gëzuar shumë.

Natyrisht që në raste të tilla vëmendje marrin edhe gratë pas lindjes, ku fokusi i tyre bie tek pesha trupore.

Orinda sot ka postuar disa imazhe në të cilat është shfaqur veshur me një fustan të zi duke treguar se nuk e kishte problem ti rikthente linjat e përkryera trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë