Loading…

Oriola di si t`i çmend ndjekësit, poston foto duke shfaqur thuajse tërësisht pjesët intime

  • 10/10/2021 | 16:39

Oriola di si t`i çmend ndjekësit, poston foto duke shfaqur thuajse tërësisht pjesët intime

Modelja shqiptare ka postuar në rrjete sociale.


Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme, derisa është edhe aktive në rrjete sociale ku bën publikimin e imazheve atraktive.

Bukuroshja së fundmi mori vëmendjen me imazhin e publikuar ku shihej e veshjen e paktë teksa vinte në pah linjat e bujshme trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Së fundmi ajo ka postuar pamje mjaft provokuese ku shihet e zhveshur duke mbuluar gjoksin dhe pjesët intime teksa pozon për kamerën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë