Loading…

Oriola e nis ditën duke vallëzuar nën ritmin e Valles së Rugovës: Shfaqet nga banjo vetëm me peshqir

  • 28/11/2020 | 14:10

Oriola e nis ditën duke vallëzuar nën ritmin e Valles së Rugovës: Shfaqet nga banjo vetëm me peshqir

Oriola Marashi ka nisur ditën duke vallëzuar nën ritmin e Valles së Rugovës. Ajo është shfaqur me rrobdishan nga banjo, shkruan Gazeta Metro.  


Oriola Marashi vazhdon të mbetet ndër modelet më të kërkuara shqiptare, e cila njëherësh është shumë aktive me fotosesione të ndryshme.

Mëngjesin e sotëm, modelja e nisi duke vallëzuar nën ritmin e Valles së Rugovës, teksa shihet me robdishan në banjo.

Ajo dukej se ishte zgjuar me disponim në këtë ditë kur gjithë shqiptarët kremtojnë 28 Nëntorin, ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Më poshtë video që ka postuar ajo në Instagram. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë