Loading…

Oriola Marashi e përfshirë në politikën kosovare: Reagon për shkarkimin e Albin Kurtit

  • 26/03/2020 | 20:14

Oriola Marashi e përfshirë në politikën kosovare: Reagon për shkarkimin e Albin Kurtit

Shumë artistë kanë përkrahur Albin Kurtin këto zgjedhje, por edhe kanë reaguar ashpër kur u votua mocioni i mosbesimin, por që do të reagonin edhe ata të shqipërisë askush nuk e ka menduar, transmeton Gazeta Metro.


Në mesin e tyre ka qenë modelja Oriola Marashi e cila ka reaguar ashtu si askush nuk e mendoi.

“Ah moj Kosovë! Fitoren që e mori Albin Kurti me votat e popullit ia rrëzoi kuvendi me hienat e korrupsionit, smund ta besoj”, ka shkruar në njërin nga postimet modelja.

Përveq kësaj ajo e ka bashkangjitur edhe një fotografi mjaftë interesante të Albin Kurtit.

Së fundmi po përflitet se është në lidhje me futbollistin e njohur kosovarë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë