Loading…

Oriola Marashi ‘e turpshme’: Mbulon vetëm pjesët intime me gjethe

  • 01/08/2021 | 18:42

Oriola Marashi ‘e turpshme’: Mbulon vetëm pjesët intime me gjethe

Oriola Marashi ka provokuar sërish.


Modelja shqiptare nuk po i ndalë pozat provokouese, thuajse çdo ditë sjellë diçka të tillë.

Edhe sot ajo ka provokuar derisa ka sjellë disa imazhe të zjarrta nga pushimet me të cilat morri jashtëzakonisht vëmendje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Oriola pozoi duke mbuluar gjoksin lakuriq me duar e të pasmet me gjethe për çka edhe u komentua tej mase nga ndjekësit e saj.

Rikujtojmë, se ajo dhe Erosi e kanë rikthyer sërish njëri-tjetrin në instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë