Loading…

Oriola Marashi godet përsëri me fustanin e saj që vë në pah gjoksin tërheqës

  • 28/05/2022 | 22:01

Oriola Marashi godet përsëri me fustanin e saj që vë në pah gjoksin tërheqës

Supermodelja shqiptare që merr vëmendjen sa herë që ndan foto me publikun ka vendosur që edhe sonte t’i provokojë fansat një fustan tejet tërheqës, shkruan Gazeta Metro.


Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj ku shfaq format e saj bombastike.

Oriola kujdeset që me imazhet e saj të rri afër ndjekësve shumicën e kohës.

Këtë gjë e ka bërë edhe këtë herë.

Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘Instagram’, e veshur në një fustan shumë seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë