Loading…

Oriola Marashi nuk e ka ndërmend të ndalet: Publikon këtë foto në bikini

  • 18/07/2019 | 13:00

Oriola Marashi nuk e ka ndërmend të ndalet: Publikon këtë foto në bikini

Modelja shqiptare Oriola Marashi sërish është shfaqur në bikini, ajo njihet për format e saj trupore që duken mjaft tërheqëse e cila nuk ngurron t’i shfaq ato.

Modelja, e cila së fundmi i është bashkuar kompanisë botërore të modës, po vazhdon të tërheq vëmendje me postimet e saj.

Oriola Marashin, ku javë më parë bëri të ditur se i është bashkuar brendit botëror “Guest”, teksa pjesën më të madhe është në Amerikë.

Megjithatë, ajo momentalisht është duke i shijuar disa ditë të mira pushimi në Shqipëri, ku nuk mungon as në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini të bardha duke theksuar kështu format e saj trupore.

 

View this post on Instagram

 

My white magic is dipped in melanin beauty (esht e fedh)

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

View this post on Instagram

 

By mama photographer @antigoneramosaj 🤣 ur the best 🌺❤

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë