Loading…
Oriola Marashi provokon sërish 
  • 17/11/2018 | 11:03

Oriola Marashi provokon sërish 

Oriola Marashi, vazhdon të jetë njëra ndër femrat më atraktive dhe më të pëlqyera nga fansat.


Ndonëse është aktive në rrjete sociale, Marashi nuk heziton të shfaqet provokuese për ndjekësit e shumtë që ka, ka shkruajtur lajmi.net.

Një foto të tillë sapo e ka publikuar, e cila pozon para pasqyrës dhe tregon fizikun e mrekullueshëm. Linjat bombastike të Oriolës nuk ka si të mos komentohen, me ç’rast ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

Modelja shqiptare herë pas here bën ndryshime te pamja e saj ku së fundmi e pamë të transformuar në bionde.

Ajo paralajmëroi hyrjen e saj në tregun muzikor por që akoma nuk ka sjell asgjë.

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë