Loading…

Oriola Marashi publikon fotografi së bashku me Erosin

  • 31/07/2020 | 22:45

Oriola Marashi publikon fotografi së bashku me Erosin

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.


Që një kohë të gjatë është aluduar edhe për jetën e saj sentimantale, ndërsa flitej për një lidhje mes saj dhe futbollistit, Eros Grezda.

Dyshja para disa kohësh kishin dalë publikisht me deklarata, ndërsa tashmë nuk po ndalen duke ndarë fotografi së bashku.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur së bashku me futbollistin, teksa shkëmbenin shikime ndërmjet tyre.

Njëkohësisht, çifti i njohur janë duke kaluar kohën e tyre të lirë në bregdet, nga edhe po mbajnë të azhurunuar fansat e tyre.

Vlen të përmendet se kohëve të fundit Erosi dhe Oriola kishin ngjallur reagime në faqet rozë, pasi kishin hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë