Loading…

Oriola Marashi realizon set fotografik me motrën e saj

  • 16/06/2021 | 23:30

Oriola Marashi realizon set fotografik me motrën e saj

Modelja realizon fotosesion të shumta.


Ndërkohë, së fundmi ajo ka ardhur me një risi më ndryshe.

Oriola Marashi, zbuloi se ka realizuar një fotosesion me motrën e saj, Xhulian Marashin.

Modelja e njohur, ndau imazhe të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila shihet se ka pozuar pranë motrës teksa të dyja janë veshur me veshje me ngjyrë të kuqe.

Oriola Marashi, ka postuar tri fotografi derisa në përshkrimin e postimit ka shkruar se ka pozuar me motrën dhe ka falënderuar ata që i kanë realizuar fotografitë.

Ndryshe, së fundmi u raportua se Oriola është rikthyer sërish me Eros Grezdën pas një pauze që kishin me njëri-tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë