Loading…

Oriola Marashi rrugëve mbi motor vetëm me bikini

  • 13/08/2019 | 15:23

Oriola Marashi rrugëve mbi motor vetëm me bikini

Modelja shqiptare e cila ka filluar të njihet edhe ndërkombëtarisht, ka ndarë me fansat një video në të cilën shihet në mënyrë shumë provokuese, transmeton Gazeta Metro.


Pas Ibizas kanë vendosur që të kalojnë edhe disa ditë pushimi në Madrit. Nga atje Oriola Marashi ka ndarë me fansat një video ku shihet hipur mbi një motor e veshur vetëm me bikini. Të pasmet e saja merrnin shumë vëmendje dhe për një gjë të tillë ajo mund edhe të dënohet me ligj.

Pastaj ajo ka postuat edhe një video të njëjtë por në të shihet e veshur me pantallona të shkurtë, ku mbi videon shkruante ‘Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës’./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë