Loading…

Oriola Marashi sërish vjen me poza provokuese nga plazhi

  • 13/07/2020 | 10:33

Oriola Marashi sërish vjen me poza provokuese nga plazhi

E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Oriola Marashi tërheq vëmendjen e të gjithëve sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.


Në profilin e saj në Instagram, ajo numëron mbi 420 mijë ndjekës, të cilët mezi presin publikimin e imazheve që nuk e lënë askënd indiferent.

Gjatë fundjavës, modelja i ka sjellë disa fotografi nga deti, në të cilat ka pozuar me kostum te larjes.

Pozat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime, ndërsa Oriola i ka vënë në plan të parë ‘asetet’ e fizikut të saj.

“Në elementin tim”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për këto fotografi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

In my element

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë