Loading…

Oriola Marashi shfaqet me fustanin e ngushtë, vë në pah format trupore

  • 22/11/2020 | 17:01

Oriola Marashi shfaqet me fustanin e ngushtë, vë në pah format trupore

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.


Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj  e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë