Loading…

Oriola Marashi si zakonisht provokuese: Ngacmon ndjekësit me format bombastike

  • 06/06/2021 | 21:56

Oriola Marashi si zakonisht provokuese: Ngacmon ndjekësit me format bombastike

Oriola Marashi ka publikuar Instastory ku duket provokuese.


Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka vendosur ta ngacmoj edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve.

Së fundi modelja ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet mjaft joshëse. Ajo mund të shihet e veshur me veshjen ngjyrë gri ku po i tregonte format e saja bombastike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë