Loading…

Oriola Marashi vishet si murgeshë provokuese për ‘Halloween’

  • 01/11/2022 | 19:07

Oriola Marashi vishet si murgeshë provokuese për ‘Halloween’

Bukuroshja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka festuar mbrëmjen e së hënës festën e famshme të Halloweenit.


Ajo ka zgjedhur një maskim shumë interesant për këtë festë, të cilin e ka bërë të ditur për fansat përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Marashi ka vendosur që në këtë Halloween të vishet si një murgeshë, por me disa modifikime të cilat i nxjerrin në pah edhe pjesën e saj sensuale.

Bukuroshja ka pozuar me një cigare në dorë në poza të ndryshme, të marra në një dhomë hoteli.

“Rri në gjunjë”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet e marra nga ndjekësit, shumë nga të cilët i kanë komentuar fotografitë si mjaft provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë