Loading…

Oriola thekson figurën trupore në fotot nga pushimet në Dubai

  • 26/09/2020 | 15:06

Oriola thekson figurën trupore në fotot nga pushimet në Dubai

Oriola lë gojëhapur me fotografitë nga Dubai.


Oriola Marashi ka udhëtuar në Dubai për pushime, ndërsa ka ndarë me ndjekësit imazhet e para nga atje, shkruan lajmi.net.

Modelja pozoi e veshur me bikini ngjyrë neoni, duke vënë në plan të parë figurën trupore, ndërsa në kokë po e mbante një kapele.

“2 kullat me te larta ne bote😌”, ishte mbishkrimi që ajo ua ka lënë atyre fotografive, kurse nuk munguan komentet e ndjekësve.

Ky udhëtim i Oriolës vjen pak kohë pasi ajo ishte në Turqi, ku realizoi disa fotosesione, në të cilat erdh shumë tërheqëse si çdo herë.

Oriola Marashi kohën e fundit komentohet shumë edhe për jetën private, sidomos për lidhjen me futbollistin Eros Grezda.

View this post on Instagram

2 kullat me te larta ne bote😌

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë