Loading…

Osmani pret me ceremoni shtetërore presidentin e Maltës, George Vella

  • 23/10/2022 | 10:18

Osmani pret me ceremoni shtetërore presidentin e Maltës, George Vella

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, ka pritur me ceremoni shtetërore presidentin e Maltës, George Vella.


Presidenti Vella do të marr pjesë në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë.

Pas takimit, Osmani dhe Vella pritet të mbajnë konferencë për medie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë