Loading…
Owen Wilson nuk dëshiron ta takoj vajzën e sapo lindur të tij
  • 08/11/2018 | 21:16

Owen Wilson nuk dëshiron ta takoj vajzën e sapo lindur të tij

Owen Wilson nuk dëshiron të shohë vajzën e tij të porsalindur, as nuk ka ndonjë kontakt me të në të ardhmen, shkruan “Yu-es Magazine”.


Aktori  i njohur i Hollywood nuk mbeti në kontakt me nënat e dy djemve të tij, por ai pranoi detyrimet prindërore dhe i vizitoi ato rregullisht, transmeton gazetametro.net.

Megjithatë, sipas një burimi të paidentifikuar të afër me aktorit, me Lailën e vogël që lindi muajin e kaluar, nuk është kështu, ai gjithashtu në gjykatë nënshkroi një refuzim të kujdestarisë ndaj saj.

Aktori nuk dëshiron të komentojë mbi këto akuza, pasi janë “gjëra private”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë