Loading…

P…. Power: Ky është vlerësimi i Tunës për këngën e Dafinës

  • 02/07/2020 | 08:14

P…. Power: Ky është vlerësimi i Tunës për këngën e Dafinës

Ishin shoqe por aq shumë ishin prishur më njëra tjetrën para disa viteve saqë edhe disa audioincizime kishin dalë në shesh.


Bëhet fjalë për këngëtaret Altuna Sejdi-Tuna dhe Dafina Zeqiri.Sherret në mes të dy këngëtarëve tanimë i kalojnë se kaluarës dhe ato shpejt mund të dalin me një këngë të re së bashku.

Pikërisht për këtë Tuna sot ka shpërndarë këngën e Dafinës në Instagram derisa ka shkruar mbi një video.

“Pussy Power” (Fuqia e p…).

Kujtojmë se dy këngëtarët edhe më parë kishin konfirmuar se tanimë janë shoqe dhe se sherri i viteve të mëparshme tashmë ka kaluar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë