Loading…

‘Pa frymë’, momenti i frikshëm kur 3 vjeçarja ecën dhe vrapon jashtë katit të 5’të të një ndërtese

  • 12/06/2021 | 16:46

‘Pa frymë’, momenti i frikshëm kur 3 vjeçarja ecën dhe vrapon jashtë katit të 5’të të një ndërtese

Kjo video tregon pse gjithmonë duhet t’i kemi sytë kah fëmijët tanë, shkruan Gazeta Metro.


Në këto pamje që të lënë pa frymë shihet një vajzë 3 vjeçare e cila ecën dhe vrapon jashtë katit të 5’të të një ndërtese.

Ajo del nga dritarja e banesës dhe ecën pa u frikësuar drejt ballkonit të ndërtesës dhe pastaj kthehet prap.

Vajza u shpëtua nga prindërit e saj që e morën nga dritarja. /gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë