Loading…

Pacolli angazhon kompaninë që ia bëri fushatën Donald Trump’it (Video)

  • 10/04/2017 | 23:47

Pacolli angazhon kompaninë që ia bëri fushatën Donald Trump’it (Video)
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka bërë të ditur se është duke bashkëpunuar me një kompani që i ka bërë fushatën, Presidentit të SHBA-së, Donald Trump.


Ai me tutje është shprehur se AKR është e gatshme për zgjedhje.

Ndërsa, për mundësinë e bashkëpunimit më partitë tjera, ka thënë nëse pranon kushtet e AKR-së, mund të bashkëpunojnë.

“Kushti është që program të jetë program real si i AKR-së”, tha Pacolli në TribunaChannel.

Ndërsa, ka thënë që angazhimi i tij do të jenë qytetarët dhe mirëqenia sociale e secilit që jeton në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë