Loading…
Pacolli emocionohet me fitoren e Kroacisë, thotë se Kosova merr pjesë në Euro 2020
  • 11/07/2018 | 23:12

Pacolli emocionohet me fitoren e Kroacisë, thotë se Kosova merr pjesë në Euro 2020

Në finalen e Botërorit 2018 këtë të diele do të ballafaqohen Franca dhe Kroacia. Franca arriti mbrëmë të mund Belgjikën përderisa sonte Kroacia fitoj ndaj Anglisë me rezultat 2:1.


Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka uruar Kroacinë, duke thënë se një ishte një fitore e bukur për Kroacinë.

Gjithashtu Pacolli ka bërë të ditur se është i ftuar mysafir në finalen e Botërorit në Rusi duke shpresuar se edhe Kosova edhe Shqipëria do të luajnë në Euro 2020.

Postimi i plotë:

Një fitore e bukur për Kroacinë I urojmë miqve tanë fat në finale të botërorit, ku edhe jam i ftuar mysafirë. Jam i bindur se si Kosova ashtu edhe Shqipëria do të luajnë në Euro 2020. Duhet të investojmë më shumë në talentët tanë!!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]ro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë