Loading…

Pacolli nën përcjelljen e ushtarit (video)

  • 21/11/2016 | 20:09

Pacolli nën përcjelljen e ushtarit (video)

Behxhet Pacolli e ka publikuar një video për të kujtuar ndihmën në lirim e një shqiptareje të rrëmbyer në Afganistan 12 vite më parë. Mund të vërehet se gjatë inçizimit të kësaj paraqitje, Pacolli përcillet në çdo hap nga një ushtar i  armatosur.

“Sot para 12 viteve, pas 27 ditësh në robëri, u lirua Shqipe Hebibi, bashkë me dy kolegët e saj. Qëndrimi im 22 ditor, në Kabul, ishte vendimtar për lirimin e saj. Një nga momentet më të lumtura të jetës sime” ka shkruar Pacolli në postimin e tij në Facebook.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë