Loading…

Pacolli: Po të rrinte në AKR Mimoza, do ta bëja zv/kryeministre apo ministre

  • 29/01/2021 | 21:07

Pacolli: Po të rrinte në AKR Mimoza, do ta bëja zv/kryeministre apo ministre

Behgjet Pacolli nga AKR ka deklaruar se ende nuk e di arsyen e saktë pse Mimoza Kusari-Lila ia kishte lënë partinë.


Pacolli ka thënë se po të ishte Kusari-Lila me të, do ta bënte zv/kryeministre apo ministre.

‘’Nuk e di, një është e sigurt se ne nuk e kemi lëndu askënd. Nuk e kam pyet kurrë pse e lëshove AKR’në. Sjam kurioz fare. Cka ka qenë dje, harrohet gjithmonë’’, ka thënë Pacolli në një debat.

‘’Po të ishte në ARK, do të ishte zv/kryeminire e parë. Se ajo nuk është një person kushdo. Është kontribuese e madhe e situatave’’, shton ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]et
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë