Loading…

Pacolli, politikani i parë që ia uron fitoren Trump

  • 09/11/2016 | 09:30

Pacolli, politikani i parë që ia uron fitoren Trump

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, është politikani i parë që ka uruar zgjedhjen e Donald Trump-it për president të SHBA-së.

Nëpërmjet rrjetit social Facebook, Pacolli ka thënë se shqiptarët pavarësisht fituesit, do të qëndrojnë mbrapa vullnetit të popullit amerikan.

“Donald Trump është Presidenti i sapozgjedhur i SHBA-së. Znj. Clinton sapo e ka uruar personalisht. Unë besoj që edhe shqiptarët pavarësisht fituesit, do të qëndrojnë mbrapa vullnetit të popullit amerikan. Urime!”, ka shkruar ai në “Facebook”./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë