Loading…

Pacolli premton se do ta ndryshojë Kosovën (Video)

  • 26/05/2017 | 10:39

Pacolli premton se do ta ndryshojë Kosovën (Video)

Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli ka shkruar se ka program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja.

“Unë kam program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja. Mos e humbni besimin. Së bashku do të ndryshojmë pozitivisht Kosovën dhe do ta #jetësojmëSHPRESËN e rinisë tonë”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë