Loading…

Pacolli thumbon Bahtirin? Njerëzit që më kanë braktisur, çuditërisht kanë dështuar

  • 19/10/2021 | 15:49

Pacolli thumbon Bahtirin? Njerëzit që më kanë braktisur, çuditërisht kanë dështuar

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se ata me të cilët ka bashkëpunuar e që më vonë e kanë tradhtuar edhe kanë dështuar.


Pacolli ka shkruar në Facebook se beson që njerëzit e këqinj ndëshkohen nga jeta.

“Tradhëtia, pabesia, mosmirënjohja, gënjeshtra, shpifja, gjuha e ndyrë etj. ndikojnë negativisht në kualitetin e jetës dhe kthehen gjithmonë si ”bumerang” në kurriz të secilit. Në përvojën time, njerëzit që më kanë braktisur me dashakeqësi kanë tentuar të më lëndojnë ose më kanë tradhëtuar në jetë, çuditërisht kanë dështuar. Unë besoj se njerëzit e mirë shpërblehen dhe të këqinjtë ndëshkohen nga jeta. Herët apo vonë”, ka thënë Pacolli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë